Nie żyje aktor, który miał wystąpić w Kościanie

Dariusz Gnatowski, odtwórca roli słynnego Boczka z serialu "Kiepscy" zmarł 20 października w szpitalu w Krakowie. W Kościanie miał wystąpić wraz z Kabaretem Pod Wyrwigroszem.
Łukasz Supergan

Łukasz Supergan o samotnym przejściu Islandii zimą

Bohaterem sobotniego "Spotkania z podróżnikami" w Kościańskim Ośrodku Kultury był Łukasz Supergan, który podzielił się z publicznością swoimi przeżyciami związanymi z przejściem Islandii w mrozie i wietrze.

Co kryją kościańskie podwórka?

Można się o tym przekonać oglądając zdjęcia autorstwa Hanny Majchrzak. Wystawa zatytułowana "Podwórka" została otwarta w Kościańskim Ośrodku Kultury i będzie dostępna do końca października.

Noc Bibliotek wirtualnie i “w realu”

Choć nazwa wydarzenia kojarzy się z nocą, Miejska Biblioteka Publiczna w Kościanie przez całą sobotę zaprasza dzieci i dorosłych do uczestnictwa w różnych wydarzeniach. Wiele z nich odbędzie się online, ale można również odwiedzić bibliotekę bezpośrednio.

Dudziarze i kościańscy muzycy wspólnie na scenie

Niecodzienny i niezwykle energetyczny koncert odbył się w niedzielne popołudnie w Kościańskim Ośrodku Kultury. Publiczność usłyszała gitarowe dźwięki oraz dudy i skrzypce przeplatane prozą "Wesela Kościańskiego".

OSTATNIO DODANE

X