Kabaret Pod Wyrwigroszem w listopadzie

Występ kabaretu miał się odbyć w Kościańskim Ośrodku Kultury w ubiegłym roku. Niestety, przeszkodziła w tym pandemia. Teraz kabaret wraca z nowym, odmienionym programem.
Katarzyna Zawada. Koncert w Kościanie

Katarzyna Zawada zaśpiewała niezapomniane przeboje [ZDJĘCIA]

Zgromadzona w sobotni wieczór w Kościańskim Ośrodku Kultury publiczność była zauroczona występem młodej, utalentowanej artystki. Przeboje wielkich dam polskiej estrady słuchacze śpiewali razem z Katarzyną Zawadą.

Jechali dla Marysi [ZDJĘCIA]

W niedzielę odbył się emocjonujący Rajd Po Życie dla Marysi z Brenna. 68 zmotoryzowanych załóg wystartowało z targowiska w Śmiglu, by po kilku godzinach dotrzeć na podsumowanie imprezy do Zaborówca.
Pectus wystąpi w ramach Kolędowania z Gwiazdami

Pectus wystąpi w ramach Kolędowania z Gwiazdami

Stowarzyszenie Oliwskie Słoneczko już po raz dwunasty organizuje Wielkopolskie Kolędowanie z Gwiazdami. W tym roku gościem koncertu będzie zespół Pectus który wystąpi w kościańskiej farze 20 grudnia.

Rajd po życie dla Marysi – zapowiedź

W niedzielę, 24 października, szykuje się świetna zabawa motoryzacyjna dla każdego z licznymi niespodziankami po drodze. Wydarzenie ma jednak przede wszystkim wymiar charytatywny, jakim jest zbiórka pieniędzy dla Marysi z Brenna.

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

X