Zderzenie trzech aut w pobliżu drogi na Pianowo [ZDJĘCIA]

W piątek po południu na końcu ul. Poznańskiej znajdującej się już w obrębie Kiełczewa doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych i busa. W autach podróżowały dzieci, trzy osoby trafiły do szpitala.
Kościan. Wyłowiono kobietę z Kanału Obry

Wyłowiono kobietę z Kanału Obry

W piątek, 9 grudnia, przed południem z Kanału Obry wyłowiono nieprzytomną kobietę. Udało się przywrócić jej funkcje życiowe. Jej tożsamość jest ustalana, ma około 50 lat.

Świąteczna wizyta uczniów w DPS Mościszki [ZDJĘCIA]

Uczniowie ze szkół w Bieżyniu i Lubiniu odwiedzili pensjonariuszy Domu Pomocy Społecznej w Mościszkach. Były występy artystyczne i prezenty oraz poczęstunek, ale przede wszystkim mnóstwo radości.

Kradł rowery w Kościanie. Został zatrzymany

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili i zatrzymali mężczyznę, który w rejonie dworca w Kościanie ukradł w sumie cztery rowery. Jednoślady wróciły do właścicieli, a podejrzany odpowie za swoje czyny przed sądem.
Kinga Czarnecka

Wiceburmistrz Kinga Czarnecka odchodzi z Urzędu

W poniedziałek zastępca burmistrza Kościana Kinga Czarnecka złożyła na ręce burmistrza wypowiedzenie. Powodem jest nowa oferta pracy, którą otrzymała.

Za szybko jechał na S5. Było ślisko

Kierujący volkswagenem uderzył w bariery i rozbił swój samochód. Zdarzenie miało miejsce w środę po południu pomiędzy węzłami Śmigiel Południe a Śmigiel Północ.

Rękodzieło Bożonarodzeniowe w Ośrodku Wsparcia [ZDJĘCIA]

W Mikołajki w Ośrodku Wsparcia przy ul. Gostyńskiej w Kościanie odbył się kiermasz ozdób świątecznych wykonanych przez podopiecznych ośrodka. Dekoracje rozchodziły się w niezwykle szybkim tempie.

Zaczęła się termomodernizacja „jedynki”

Rozpoczęła się termomodernizacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Kościanie. Inwestycja otrzymała dofinansowanie z Polskiego Ładu.
Szpital powiatowy w Kościanie

7 milionów unijnego dofinasowania dla szpitala w Kościanie

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Kościanie otrzyma 7 milionów złotych na uzupełnienie i wymianę aparatury medycznej wykorzystywanej w diagnostyce i leczeniu hospitalizowanych pacjentów.

Uderzył ciężarówką w drugą ciężarówkę [ZDJĘCIA]

Do zdarzenia na drodze ekspresowej w okolicy Czacza doszło w poniedziałek przed godziną 15.00. Zderzyły się dwa samochody ciężarowe powodując duże utrudnienia w ruchu.

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

X