Zamknij

Nachalny podrywacz trafił do aresztu

17:20, 16.03.2023 Milena Waldowska Aktualizacja: 01:35, 23.03.2023
Skomentuj

43-letni mężczyzna zaczepiał młode dziewczyny na ulicy. Nie spodziewał się jednak, że jego niekulturalne zachowanie będzie przyczyną dużych problemów.

W ostatnią niedzielę około godz. 19.00 dyżurny kościańskiej komendy otrzymał zgłoszenie od młodych dziewczyn. Zgłosiły one, że w Kościanie na ul. Szewskiej, od dłuższego czasu dużo starszy od nich mężczyzna zaczepia je oraz w sposób niekulturalny i nachalny próbuje je podrywać. Był pod wyraźnym wpływem alkoholu.

Na miejsce został wysłany patrol interwencyjny. Policjanci w trakcie przeprowadzanych czynności, po sprawdzeniu osoby w policyjnych systemach ustalili, że 43-latek jest poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia do aresztu za popełnione przestępstwo. Został zatrzymany i najbliższy czas spędzi w areszcie, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności.

Policjanci codziennie zajmują się m.in. poszukiwaniem osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości, którzy usłyszeli wyroki za przestępstwa, lecz ukrywają się z nadzieją, że unikną odpowiedzialności. Funkcjonariusze kościańskiej komendy tylko w przeciągu ostatniego miesiąca zatrzymali 22 takie osoby.

(Milena Waldowska)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%