Zamknij

Szatnie na medal w gminie i w mieście

02:31, 06.08.2019 Redakcja Aktualizacja: 02:33, 06.08.2019
Skomentuj
Gmina Kościan pozyskała blisko 79 tys. zł dofinansowania z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w ramach programu "Szatnia na medal" na poprawę funkcjonowania hali sportowej przy szkole w Starych Oborzyskach.

Remont obejmuje 4 szatnie, które zostały oddane do użytku po wybudowaniu hali w 2003 roku. Wartość wszystkich prac wyniesie łącznie prawie 170 tys. zł i obejmuje rozbiórkę brodzików i montaż odpływów liniowych, wykonanie właściwej hydroizolacji, wymianę umywalek, montaż nowych baterii natryskowych i umywalkowych, demontaż i montaż nowych drzwi i ościeżnic, demontaż i położenie płytek ściennych i podłogowych, malowanie ścian i sufitów oraz wymianę grzejników.

Pomieszczenia szatniowe użytkowane są podczas różnych zajęć sportowych regularnie przez cały rok, nawet do godz. 23.00. Remont zatem bardzo się przyda, tak samo jak remont istniejącego budynku szatniowo-sanitarnego przy stadionie miejskim w Kościanie. W ramach tego samego programu miasto pozyskało środki w wysokości 100 tys. zł, a koszt wszystkich prac obejmujących również zewnętrzną część budynku wyniesie ponad 300 tys. zł. Prace potrwają do października.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%