Wiadomości lokalne Kościana i okolic - Koscianiak.pl

Zamknij

Uwaga na przymrozki w nocy w powiecie kościańskim

. 21:39, 21.03.2026
Skomentuj Uwaga na przymrozki w nocy w powiecie kościańskim

IMGW wydało na najbliższą noc z soboty na niedzielę ostrzeżenie o przymrozkach. Przy gruncie temperatura spadnie dość znacznie, więc warto zadbać o wrażliwe rośliny.

Choć dziś obchodzimy Pierwszy Dzień Wiosny, jej kalendarzowy początek nie jest zbyt ciepły.

Prognozowany jest spadek temperatury powietrza do -3°C, a przy gruncie do -5°C. Ostrzeżenie w naszym powiecie obowiązuje od godz. 21.00 w sobotę, 21 marca, do godz. 7.00 rano w niedzielę, 22 marca.

Największego spadku temperatury należy spodziewać się tradycyjnie nad ranem – pomiędzy godz. 6.00 a 4.00. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska oszacowano na 80 proc.

Generalnie w tę noc przymrozki spodziewane są w całym kraju.

(.)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu koscianiak.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%