Zamknij

Maxim Ceramics zaprasza do współpracy!

01:34, 13.08.2019 Materiał partnera Aktualizacja: 08:49, 20.03.2023
Skomentuj

Maxim Ceramics to rodzinna firma z siedzibą w Maksymilianowie, oddalonym od Kościana o 12 km, a od Grodziska Wielkopolskiego o 17 km. Od ponad 20 lat Maxim jest wiodącym producentem ceramiki reklamowej, a także wiodącym pracodawcą w regionie.

W szerokiej ofercie Maxima znajdują się naczynia ceramiczne i porcelanowe o różnorakich kształtach, a zaplecze technologiczne pozwala na uzyskanie każdego koloru z gamy Pantone. Dzięki zaawansowanym technologiom zdobień firma Maxim Ceramics od lat zajmuje fotel lidera ceramiki reklamowej w Polsce.

Obecnie Maxim zatrudnia około 160 pracowników. Bogaty pakiet socjalny oraz atrakcyjny system premiowy skutecznie przyczyniają się do zwiększenia kadry. Karnety basenowe, bilety do kina, festyny rodzinne oraz wycieczki integracyjne finansowane z funduszu socjalnego to tylko niektóre z licznych udogodnień oferowanych przez Maxim. Firmę cechuje nie tylko rzetelność i kompleksowość oraz sumienne podejście do klienta, ale także rodzinna atmosfera, szacunek oraz przyjacielskie relacje między pracownikami na wszystkich szczeblach.

Produkcja w Maxim rozkłada się na poszczególne działy: magazyn surowców, magazyn wyrobów gotowych, drukarnia, sitodruk, druk bezpośredni, dział graweru laserowego, sublimacja, dział klejenia kalki, wypał porcelany, pakownia, kartoniarnia, dział technologii natryskowych i piaskowania.

Magazyn surowców i druk bezpośredni to działy, na które aktualnie jest prowadzona rekrutacja. Kandydaci ubiegający się o zatrudnienie powinni posiadać cechy takie jak dokładność, precyzja i umiejętność pracy na urządzeniach mechanicznych. Od kandydatów na wyżej wymienione stanowisko nie jest wymagane doświadczenie obsługi maszyny druku bezpośredniego. Każda z zatrudnionych osób przejdzie profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy.

Na stanowisko magazyniera mile widziana będzie osoba z doświadczeniem. Zakres prac magazynowych nie różni się od standardowych zadań obecnych w tym zawodzie. Od kandydatów wymagane są uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz podstawowa umiejętność obsługi komputera. Brak doświadczenia na podobnym stanowisku nie stanowi przeszkody.

Informacje o firmie oraz oferowanych stanowiskach pracy można znaleźć na stronie www.maxim.com.pl w zakładce "kariera". Ponadto na kanale Porceline Maxim na platformie YouTube znajduje się piętnastominutowy film realizowany dla lokalnej telewizji TVP3 Poznań z cyklu Wielkopolskie Firmy – Maxim Ceramics. W emitowanym odcinku można poznać historię powstania firmy, sposób i zasięg działania oraz wartości przyświecające pracownikom i właścicielom. Bardzo interesującym elementem odcinka jest ukazanie kulisów produkcji ceramiki reklamowej.


MAXIM Ceramics Sp. z o. o. Sp. k. Maksymilianowo 40, 64-060 Wolkowo tel. 61 44 53 100 www.maxim.com.pl

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%