Zamknij
artykuł sponsorowany
18:00, 02.12.2023
Personalizowane prezenty to wyjątkowe niespodzianki dla najmłodszych i nieco starszych. Wszystkim szukającym inspiracji na świąteczne prezenty podpowiadamy, że list i wideo od Mikołaja z Laponii sprawdzą się znakomicie. 
Artykuł Sponsorowany
08:51, 01.12.2023
Poczucie zagubienia towarzyszące coraz liczniejszym grupom społecznym w obliczu głębokich i niezwykle dynamicznych zmian zachodzących w świecie, braki w wychowaniu obywatelskim, ale również zorganizowane działania dezinformacyjne – wskazywali jako główne przyczyny kryzysu zachodnich demokracji uczestnicy debaty „Co się stało z demokracją? Diagnoza i remedium” zorganizowanej przez biuro PE w Polsce.
Artykuł Sponsorowany
08:17, 01.12.2023
Gminy nadal mają problem z uchwałami w sprawie diet radnych. Tylko w ostatnich tygodniach WSA w Olsztynie uchyliło dwie tego typu uchwały z powodu ich nieopublikowania w wojewódzkim dzienniku urzędowym - ustalił Serwis Samorządowy PAP. 
artykuł sponsorowany
17:00, 30.11.2023
Każdy lubi dostawać prezenty. Nieistotne ile ma się lat, czy jest się dzieckiem czy osobą dorosłą. Co kupić, żeby naprawdę zaskoczyć obdarowanego? Ta propozycja ma swoich wielbicieli na całym świecie!
art. sponsorowany
14:08, 30.11.2023
Parlament Europejski przyjął sprawozdanie w sprawie przepisów dotyczących opakowań w całej UE, aby rozwiązać problem stale rosnącej ilości odpadów oraz zwiększyć ponowne ich wykorzystywanie i recykling. Przyjęty dokument jest stanowiskiem europarlamentu w negocjacjach z rządami UE. 
art. sponsorowany
13:25, 30.11.2023
Wspólnie z rolnikami PepsiCo Polska świętuje 30 lat działania Programu Agrarnego firmy w Polsce. W 1993 r. podjęto współpracę z polskimi gospodarstwami w zakresie upraw i dostaw ziemniaków, która trwa do dzisiaj. Z polskich pól pozyskiwany jest najwyższej jakości surowiec do produkcji kultowych chipsów Lay’s. Codzienną pracę rolników wspiera Dział Agro PepsiCo Polska badając glebę, analizując potrzeby w zakresie wydajności upraw, przechowywania i dostaw ziemniaków, a także ich jakości. W ten sposób firma wnosi wkład w modernizację i rozwój polskiego sektora produkcji ziemniaka przemysłowego. Firma współpracuje obecnie z ponad 70 gospodarstwami w całej Polsce – 3 z nich uczestniczą w programie od początku. 
Skomentuj
Artykuł partnera
13:17, 30.11.2023
Słuchawki douszne na Bluetooth zyskują coraz większą popularność. Jest to spowodowane rozwijaniem się technologii cyfrowych oraz zmieniającymi się potrzebami społeczeństwa. W poniższym artykule omówimy kilka, najważniejszych zalet słuchawek dousznych, bezprzewodowych, a także odpowiemy na pytanie: Gdzie warto kupić odpowiednie słuchawki douszne na Bluetooth? Zachęcamy do lektury!
art. sponsorowany
09:54, 30.11.2023
Rola Specjalisty ds. social media w dzisiejszym świecie biznesu jest kluczowa. W erze cyfrowej komunikacji media społecznościowe stały się jednym z głównych kanałów kontaktu między firmami a klientami oraz otoczeniem biznesowym. Specjaliści ds. social media odgrywają zatem niezwykle ważną rolę w budowaniu wizerunku marki, pozyskiwaniu klientów i utrzymaniu relacji z nimi. Jakie umiejętności powinien posiadać Specjalista ds. social media, aby odnosić sukcesy w tej roli? Oto lista kluczowych kompetencji.
Artykuł Sponsorowany
08:37, 29.11.2023
Zimowa aura nie musi oznaczać ograniczenia aktywności fizycznej dla najmłodszych. Przeciwnie, to doskonały moment na rozwijanie ich umiejętności sportowych. Rodzice mogą wykorzystać ten sezon między innymi do tego, aby zachęcić swoje pociechy do eksplorowania różnych dyscyplin i poszukiwania swojej pasji. O kondycję malucha warto dbać cały rok i nie rezygnować ze sportu tylko ze względu na niekorzystne warunki pogodowe.
art. sponsorowany
00:00, 29.11.2023
Każdego dnia nasze kolana pełnią kluczową rolę w naszym życiu. Bez nich nie bylibyśmy w stanie wykonywać podstawowych czynności, takich jak chodzenie, bieganie czy wchodzenie po schodach. Jednak dopiero wtedy, gdy zaczynają sprawiać nam ból lub ograniczać naszą sprawność, zaczynamy doceniać ich znaczenie. W takiej sytuacji z pomocą przychodzi rehabilitacja kolana, która może przywrócić nam pełną sprawność i jakość życia. W Warszawie mamy dostęp do wielu profesjonalnych placówek, które oferują kompleksowe usługi w zakresie rehabilitacji kolana. 
art. sponsorowany
12:02, 28.11.2023
Już za kilka dni zakończenie programu Ministerstwa Sportu i Turystyki Mikro Granty i Mikro Granty 2 edycja. Wszystko rozpoczęło się od małych idei, które miały wielki wpływ na nasze społeczeństwo. Chęć poprawy kondycji fizycznej najmłodszych i podarowania dzieciom możliwości jakie daje sport zostały przyjęte entuzjastycznie przez kluby i organizacje sportowe.
artykuł sponsorowany
12:00, 28.11.2023
Choć w Wigilię Święty Mikołaj musi odwiedzić wszystkie grzeczne dzieci, to spotkanie go niestety graniczy z cudem. Jest jednak sposób, by zobaczyło się z nim Twoje dziecko!
Artykuł Sponsorowany
11:04, 28.11.2023
Fundacja PGE zaprasza uczniów szkół podstawowych do udziału w drugiej edycji konkursu plastycznego „Spotkania ze sztuką”, którego celem jest przybliżenie dzieciom i młodzieży polskiego malarstwa poprzez zachęcenie ich do aktywności artystycznej. Tematem tegorocznej edycji jest malarstwo Józefa Chełmońskiego. Prace konkursowe można przesyłać do 4 stycznia 2024 roku.
Artykuł Sponsorowany
10:19, 28.11.2023
Celembyło wyeksportowanie 4 mln ton zboża co zostało osiągnięte dziękioferowanym dopłatomi rolnicy w ciągu 4 miesięcy pozbyli się zapasów przed kolejnymi żniwami.
art. sponsorowany
09:45, 28.11.2023
Zakupy są nieodłącznym elementem naszego życia, dlatego umiejętne korzystanie z gazetek promocyjnych może przynieść znaczące oszczędności. Gazetki promocyjne, pozwalają klientom nie tylko oszczędzić pieniądze, ale i odkryć fantastyczne oferty produktów. Zaskakują one zarówno jakością, jak i ceną. Nic tylko przeglądać gazetki promocyjne i iść na zakupy!