Zamknij

Piersi na finał tegorocznych Dni Śmigla [ZDJĘCIA]

18:51, 21.05.2023 Maciej Sibilak Aktualizacja: 18:17, 29.05.2023
Skomentuj

Niezwykle energetyczny koncert zafundowali mieszkańcom gminy Śmigla i okolic muzycy z zespołu Piersi. Już na sam początek pojawił się wyjątkowo mocny akcent.

Najczęściej jest tak, że artyści swoje najlepsze hity zostawiają na drugą część koncertu, czasami dopiero na bisy. Tymczasem Piersi rozpoczęły w Śmiglu koncert od "Bałkanicy". To właśnie ten utwór z wokalistą Adamem Asanovem podbił serca publiczności w całym kraju. Tak zaczęty koncert gwarantował wszystkim doskonałą zabawę. Tym bardziej, że zespół miał bardzo dobrze ustawione, mocne brzmienie. Gwarantowało to dobry odbiór koncertu nawet osobom stojącym dalej od sceny. A miało to znaczenie tym bardziej, że plac targowy ponownie zapełnił się mnóstwem osób.

Niedzielny koncert "Piersi" to mocny finał tegorocznych "Dni Śmigla". Wcześniej tego dnia odbywały się z kolei występy lokalnych, dziecięcych zespołów. Na boisku Orlik przeprowadzono natomiast mecz piłki nożnej oraz siatkówki. Jubileuszowe, bo XXX Dni Śmigla, można uznać za zdecydowanie udane.

(Maciej Sibilak)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%