Do zdarzenia doszło w czwartek po południu na drodze wewnętrznej os. Konstytucji 3 Maja w Kościanie, od strony ul. Północnej. Nieznany sprawca uderzył w dwa zaparkowane pojazdy, po czym odjechał. Spowodował dość znaczne uszkodzenia pojazdów.
Zgłoszenie o kolizji trzech aut przy ul. Północnej w Kościanie policja otrzymała 7 maja, po godz. 16.00. Na miejscu okazało się, że na osiedlowej drodze równoległej do ul. Północnej nieznany sprawca uderzył w dwa zaparkowane samochody, po czym uciekł.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"4763"}
Świadkowie widzieli busa odjeżdżającego z miejsca zdarzenia. Co ciekawe, dwa zaparkowane auta, które zostały uszkodzone, nie stały wcale obok siebie. To ponadto dwa małe samochody – Opel Corsa i Hyundai, które nie wystawały w ogóle na drogę przejazdu, więc trudno byłoby o nie zahaczyć.
Auta zostały zresztą mocno uszkodzone, mają zbite reflektory, a jeden z nich dość silne wgniecenia z tyłu.
Policja prowadzi dochodzenie związane z ustaleniem sprawcy.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu koscianiak.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz