Zamknij

Harmonogram odbioru odpadów na 2022 rok

13:45, 02.01.2022 Milena Waldowska Aktualizacja: 13:45, 02.01.2022
Skomentuj
Związek Międzygminny "CZO - SELEKT" opublikował harmonogram odpadów na 2022 rok dla gmin należących do związku. Warto się z nim zapoznać i zobaczyć, czy nie ma zmian co do dni odbioru poszczególnych odpadów w stosunku do minionego roku.

Przypomnijmy, ze do Związku Międzygminnego "Centrum Zagospodarowania Odpadów - SELEKT" należą trzy gminy z powiatu kościańskiego, czyli miasto Kościan, gmina Kościan oraz Czempiń.

Nowy harmonogram w większości pozostaje bez zmian co do dni tygodnia, w których zbierane są poszczególne rodzaje odpadów. Tym niemniej warto się z nim zapoznać, by nie było przykrych niespodzianek.

Harmonogram na 2022 rok opublikowały na swych stronach gmina Kościan oraz Czempiń. Ponadto wszystkie harmonogramy dostępne są na stronie Związku.

Opracowano także terminy odbioru choinek bożonarodzeniowych od mieszkańców, choć nie są one na razie dostępne na stronach internetowych. W większości choinki będą odbierane w połowie oraz na końcu stycznia.

Dla gminy Kościan terminy odbioru choinek są następujące:
Kobylniki, Krzan, Ponin, Widziszewo, Nowy Lubosz, Stary Lubosz, Kawczyn, Kurowo, MIkoszki, Sepienko, Łagiewniki, Kokorzyn, Pelikan, Szczodrowo, Sierakowo, Darnowo, Witkówki, Spytkówki, Turew, Wronowo, Ćwikłowo, Wyskoć, Wyskoć Mała,  Ignacewo, Granecznik, Wławie - 12 stycznia i 25 stycznia

Pianowo, Nowe Oborzyska, Stare Oborzyska, Choryń, Katarzyń, Kurza Góra, Czarkowo, Nacław, Nielęgowo, Gryżyna, Gryżynka, Januszewo, Osiek, Nowy Dębiec, Racot, Bonikowo, Kiełczewo - 14 stycznia i 29 stycznia

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%