Zamknij

Policjantka po służbie zatrzymała nietrzeźwego kierowcę

Redakcja 16:52, 23.12.2020 Aktualizacja: 20:32, 15.10.2025
Skomentuj Policjantka po służbie zatrzymała nietrzeźwego kierowcę
Jadąca samochodem policjantka wraz z kierowcą innego pojazdu zatrzymała 51-letniego mężczyznę, który w stanie nietrzeźwości kierował toyotą. Zatrzymany miał trudności w utrzymaniu prawidłowego toru jazdy.

Sytuacja miała miejsce we wtorek, 22 grudnia. Na drodze prowadzącej z Kościana do Grodziska Wielkopolskiego policjantka Komendy Powiatowej Policji w Kościanie zauważyła toyotę, która jechała całą szerokością drogi. Jadąc za tym autem, próbowała skłonić kierowcę do zatrzymania trąbiąc i używając świateł drogowych. Mężczyzna jednak kontynuował jazdę. Jadący przed nim inny kierowca zauważył całą sytuację i zwalniając doprowadził do zatrzymania toyoty.

Policjantka podbiegła do zatrzymanego pojazdu i uniemożliwiła mężczyźnie dalszą jazdę. Od zatrzymanego kierowcy było wyraźnie czuć alkohol. Na miejsce wezwano policjantów ruchu drogowego, którzy przejęli 51-letniego mieszkańca powiatu poznańskiego. Badanie trzeźwości przeprowadzone w komendzie wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie kierowcy.

Mężczyzna został zatrzymany i dzisiaj usłyszał zarzuty. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi grzywna, kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do 2 lat.

(Redakcja)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu koscianiak.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%