Zamknij

IV Turniej Tańca Nowoczesnego w sobotę

07:51, 20.11.2020 Redakcja Aktualizacja: 07:51, 20.11.2020
Skomentuj
Live Emotion Online Contest będzie wyjątkowym turniejem, bo online. Zmagania tancerzy będzie mógł śledzić każdy dzięki transmisji na żywo.

Epidemia koronawirusa zmusiła organizatorów do przeprowadzenia wydarzenia w sieci. Zapowiada się jednak ciekawe widowisko. Otóż w siedzibie Szkoły Tańca Poezja, która jest organizatorem wydarzenia, obecni będą gospodarze turnieju i sędziowie. Turniej będzie mieć także prowadzącego, którym będzie znany dobrze kościaniakom z poprzednich edycji Vito Ostyn WS.

Po uroczystości otwarcia rozpoczną się zmagania konkursowe. Będą to nagrane wcześniej występy uczestników konkursu w ich miastach i przesłane do organizatorów. Jurorzy zgromadzeni w studio występy obejrzą na telebimie, a widzowie śledzący wydarzenie na swoich monitorach komputerów czy smarfonów.

Do konkursu zgłosiło się 490 tancerzy z całej Polski, którzy rywalizować będą w trzech przedziałach wiekowych (9-11 lat, 12-15 lat, pow. 15 lat) w następujących kategoriach: tańcu nowoczesnym solo, w duetach, formacjach i miniformacjach; w tańcu współczesnym w tych samych konfiguracjach, a także w innych formach tańca, w których zaprezentują się formacje i miniformacje.

Turniej odbędzie się w SOBOTĘ, 21 listopada. Rywalizacja  rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do godz. 19.00. Transmisja live na FB Szkoły Tańca Poezja.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%