Udane akcje szczepień Johnsonem

W ostatnią niedzielę z możliwości zaszczepienia się preparatem firmy Johnson & Johnson w kościańskim szpitalu skorzystało prawie 200 osób. Kolejna akcja zostanie przeprowadzona w najbliższą sobotę.

W najbliższą sobotę na Placu Wolności w Kościanie stanie mobilny punkt szczepień.

Kościański szpital powiatowy możliwość zaszczepienia się jednodawkowym preparatem Johnson & Johnson oferuje podczas weekendowych akcji. Dotychczas były one przeprowadzone trzykrotnie – w tym jeden raz w punkcie mobilnym zorganizowanym w Nowym Dębcu i dwa razy w szpitalu. Za każdym razem spotykały się z dużym zainteresowaniem z strony pacjentów.

Ostatnia akcja została przeprowadzona w niedzielę, 15 sierpnia przy okazji pikniku organizowanego przez Urząd Miejski na Łazienkach. – Uczestnicy imprezy mogli w łatwy sposób dotrzeć na szczepienie do szpitala  i skorzystać ze sposobności szczepienia jednodawkowym preparatem Johnson & Johnson podsumowuje akcję magistrat.

Z kolei w najbliższą sobotę, 21 sierpnia, przy okazji trzydniowych imprez „Rozrywka ze smakiem” na Placu Wolności stanie mobilny punkt szczepień szpitala SP ZOZ. Będzie on czynny w godzinach 10.00-18.00. Zaszczepić będą mogły się w nim osoby pełnoletnie, które dotychczas jeszcze tego nie uczyniły.