KOK zaprasza na 3 dni rozrywki ze smakiem

Impreza planowana jest na przedostatni weekend wakacji 20-22 sierpnia na Placu Wolności w Kościanie. Będą koncerty, pokazy, strefa dziecka, a także food trucki. Wydarzenie będzie mieć również wymiar charytatywny na rzecz Marysi z Brenna.

Trzydniowa impreza to propozycja KOK-u i Urzędu Miejskiego w zastępstwie Dni Kościana. Te z powodu obostrzeń nadal nie mogły być zorganizowane na początku letniego sezonu, więc będzie rozrywka pod koniec wakacji.

A oferta zapowiada się bogato, zatem każdy powinien znaleźć wśród licznych propozycji coś dla siebie. Wydarzenie rozpocznie się w piątek. Już o godz. 15.00 na Placu Wolności staną food trucki z urozmaiconą ofertą gastronomiczną. O 17.00 zaczną się parady lokalnych orkiestr i dudziarzy wraz z mażoretkami. A wieczorem główna atrakcja, czyli koncert zespołu Ogień na scenie plenerowej KOK.

Sobota będzie jeszcze bogatsza w wydarzenia. Food trucki zaczną działać już od południa, a od 13.00 ruszy strefa dziecka i rodzica. W jej ramach dmuchańce, gry i zabawy, a także teatr i szczudlarze. Sporo będzie się działo także na scenie, a występy rozpoczną się o godz. 17.30. Najpierw wystąpią dzieci i młodzież z miejscowych grup wokalnych i szkoły tańca, a o 20.00 główny koncert. Tym razem będzie to Budka Band grająca utwory Budki Suflera. Na tym nie koniec, bo na godz. 22.00 zaplanowano koncert rockowy zespołu Strefa Zero.

Niedziela to także food trucki i kolejne muzyczne propozycje. O 16.00 wystąpi leszczyński zespół Sunday Morning z kościańską wokalistką Darią Kaczór-Boś. Z kolei o 18.00 koncert gwiazdy wieczoru – Los Bomberos grającej muzykę flamenco i latino. Z zespołem wystąpi kościański basista Marcin Ruszkiewicz.

Podczas wszystkich wydarzeń woluntariusze będą kwestować na rzecz Marysi Drożdżyńskiej chorej na SMA, oczekującej na kosztowną terapię genową. O dziewczynce pisaliśmy już niejednokrotnie, zapraszamy także na najbliższy Moto Piknik charytatywny do Śmigla: Moto piknik dla Marysi w Śmiglu – zapowiedź. Szczegółowy plan godzinowy wszystkich wydarzeń w ramach ROZRYWKI ze smakiem znajduje się na plakacie.