Zamknij

Kleinaedukator zaprasza na kolejny rok

03:11, 11.09.2019 Redakcja Aktualizacja: 03:14, 11.09.2019
Skomentuj
Kleinaedukator to placówka edukacyjna z bogatymi tradycjami. Szeroki wachlarz kursów i korepetycji oraz możliwości dostosowania się do indywidualnych potrzeb słuchaczy sprawiają, że każdy będzie usatysfakcjonowany.

Szkoła prowadzi przede wszystkim zajęcia językowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także korepetycje. Lekcje odbywają się indywidualnie, bądź w małych 2- i 3-osobowych grupach na różnych poziomach zaawansowania. Nauka prowadzona jest w oparciu o sprawdzone i licencjonowane metody nauczania. Placówka pomaga każdemu słuchaczowi wybrać odpowiednią dla niego metodę nauki.

Od września prowadzone są konwersacje z native speakerem w j. angielskim oraz hiszpańskim. - Wielu naszych uczniów chwali sobie zajęcia z nativem. Z takich lekcji z reguły korzystają  osoby, które znają już podstawy języka, słownictwo i gramatykę, a ich celem jest nauczenie się sprawnej komunikacji - mówi Marzena Kleina, właścicielka szkoły. Sprawdzoną metodą nauki jest również Direct Method. Głównym celem jest tu nauczenie umiejętności komunikacji w języku obcym poprzez minimalizowanie użycia mowy ojczystej w czasie lekcji i wykształcenie pewnych odruchów językowych.

Oferta językowa kierowana jest również do firm, które chciałyby podnieść poziom znajomości języków obcych swoich pracowników. Kleinaedukator jest ponadto placówką egzaminacyjną. Dzięki współpracy z ETS Global - organizacji specjalizującej się w ocenie kompetencji językowych - swój poziom znajomości języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego mogą sprawdzić dzieci, młodzież oraz dorośli.

Do Kleinaedukator można uczęszczać również na korepetycje z matematyki, fizyki i chemii, a więc z tych przedmiotów, które z reguły sprawiają najwięcej kłopotów uczniom w szkołach. Często z tych zajęć korzystają licealiści przygotowujący się do matury.

Placówka prowadzi również gabinet terapeutyczny dla dzieci z różnymi zaburzeniami, w tym z: dysleksją, dysortografią, dyskalkulią. Zatrudnia m.in. logopedę, psychologa, pedagoga czy surdopedagoga.W gabinecie terapeutycznym dziecko przechodzi wstępną rozmowę diagnozującą, po której odbywa się  spotkanie z psychologiem i pedagogiem, a następnie ustalony zostaje program działań indywidualnych u określonego  specjalisty. Rodzice już po kilku spotkaniach widzą motywację swoich pociech do dalszej pracy w pokonywaniu trudności edukacyjnych. Dużym powodzeniem cieszą się również zajęcia z logopedą dla dorosłych z problemami w komunikacji, wynikającymi z przebytych wcześniej problemów zdrowotnych. Dla dzieci ze szkoły podstawowej skierowane są zajęcia "Wesoła Ortografia" wprowadzające zasady i reguły ortograficzne poprzez zabawę opartą na bogatym materiale dydaktycznym

Kleinaedukator
Kościan, ul. Kościuszki 34 (obok PKO)
tel. 504 320 397
www.kleinaedukator.pl


(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%