Zamknij

Spotkanie z Julią Stolpe - zapowiedź

11:32, 28.12.2021 Milena Waldowska Aktualizacja: 11:36, 28.12.2021
Skomentuj
Półfinalistka programu telewizyjnego The Voice of Poland spotka się w środę z kościaniakami w bibliotece. Będzie to przede wszystkim rozmowa, ale prawdopodobnie Julia także coś zaśpiewa.

Wiele osób czeka z pewnością na zapowiadany koncert Julii Stolpe w Kościanie. Planowany jest on na luty, choć konkretna data nie została jeszcze ustalona. Tymczasem sama Julia korzystając z przerwy świątecznej przebywa teraz u swych najbliższych w rodzinnym Kościanie i spotka się w tym czasie także ze swoimi sympatykami.

Wydarzenie odbędzie się w Miejskiej Bibliotece w środę, 29 grudnia, o godz. 17.00. Jak zapowiada sama artystka, będzie można liczyć na próbkę jej wokalnego talentu. - Będzie to spotkanie trochę śpiewane, trochę przegadane. Porozmawiamy o The Voice, może będziecie mieć jakieś pytania. Będzie mi bardzo miło, jeżeli przybędziecie - zapowiada Julia Stolpe na swoim profilu na Facebooku.

Spotkanie będzie przebiegać z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego, dlatego liczba miejsc jest ograniczona. Konieczne są wcześniejsze zapisy pod numerem tel. 65 512 00 40. Patronat medialny nad wydarzeniem ma m.in. nasza redakcja, dlatego tym bardziej przyłączamy się do zaproszenia.

Zobacz także:
Julia Stolpe: Zawsze jest czas na marzenia

(Milena Waldowska)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%