Zamknij

Mieszkaniec gminy Kościan w programie "Rolnik szuka żony"

18:51, 23.04.2019 Redakcja Aktualizacja: 18:56, 23.04.2019
Skomentuj
37-letni Sebastian z Kurowa jest jednym z dziewięciu rolników, którzy zakwalifikowali się do najnowszej edycji popularnego programu emitowanego przez TVP.

Sylwetkę naszego krajana widzowie mogli zobaczyć w odcinku "0" programu, który został wyemitowany w Lany Poniedziałek. Pan Sebastian pokonał setki innych osób, które zgłosiły swoją chęć udziału w programie.

Przez następne kilka tygodni bohaterowie będą czekać na listy od kobiet zainteresowanych spotkaniem z nimi. Wszystkie listy trafią do adresatów, a losy piątki, która cieszyć się będzie największym zainteresowaniem, będziemy śledzić w kolejnych odcinkach VI edycji programu.

Jak można przeczytać na oficjalnym profilu FB programu pan Sebastian ma 37 lat, piwne oczy, brązowe włosy i 170 centymetrów wzrostu. Choć rolnictwo nie jest jego pierwszym wyborem, dziś nie wyobraża sobie życie poza gospodarstwem. Jest człowiekiem spokojnym, z dystansem podchodzącym do nowych znajomości, za to pracowitym, lojalnym i odpowiedzialnym. Lubi majsterkować - ma mały warsztat blacharski, gdzie dodatkowo naprawia auta. Słucha też muzyki dance i lubi dobre komedie.

Samotny od siedmiu lat zgłosił się do programu w poszukiwaniu kobiety, która dla niego przeprowadziłaby się na wieś i z którą połączyłoby go prawdziwe uczucie. Sebastian uważa, że wygląd nie jest sprawą najistotniejszą, choć preferuje kobiety szczupłe. Chciałby, żeby była to kobieta spokojna (choć nie aż tak spokojna, jak on) dzieląca jego zainteresowania i pasje. Bez problemu zaakceptowałby też kobietę po rozwodzie czy z dziećmi, ale ważne jest dla niego by potencjalna partnerka była - jak on - katoliczką.

- Szukam kobiety szczerej, odważnej, lubiącej rodzinę. napiszcie do mnie - zachęca pan Sebastian.

A sylwetkę mieszkańca Kurowa bliżej można poznać na FB/rolnikszukazony

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%