Zamknij

Akcje dla Wojtka Klaby w Art Fitness

09:33, 10.03.2023 Milena Waldowska Aktualizacja: 03:17, 16.03.2023
Skomentuj

Kościański klub fitness wspiera kolejne potrzebujące dziecko. Tym razem sportowe wydarzenia prowadzone są dla Wojtka Klaby.

Wojtek Klaba to chłopiec z Sączkowa w gminie Przemęt, który niedługo przejdzie operację dzięki której będzie mógł stanąć na własne nóżki. O chłopcu pisaliśmy szerzej w artykule: Wsparcie dla Wojtka Klaby. W marcu przejdzie operację.

Art Fitness postanowił ostatnie organizowane u siebie wydarzenia dedykować Wojtkowi. Jednym z nich było sportowe wyzwanie. – Nasi klubowicze mogli zapisywać się do udziału w różnych rywalizacjach - przykładowo kto zrobi najwięcej pompek. By wziąć udział w wyzwaniu, musieli wrzucić do puszki na rzecz Wojtka jakąś kwotę. Osoba, która wygrała zawody otrzymywała koszulkę opowiada o akcji Artur Kurasiak, właściciel klubu.

Dzięki tej akcji zebrano około 350 zł. A przed nami kolejne wydarzenie, tym razem kierowane do pań. Będzie to „Dzień Kobiet w KOK” zaplanowane na 18 marca. Panie, które się zapiszą wezmą udział we wspólnych zajęciach budowania formy oraz zumby. Podczas nich będzie prowadzona zbiórka dla Wojtka. W tej chwili zapisało się już 46 dziewczyn, ale jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Warto się jednak pospieszyć.

Bardzo się cieszę, że Art Fitness zdecydował się na wsparcie kolejnego dziecka i że jest to właśnie Wojtuś. Te akcje będą dodatkowym wsparciem dla Wojtka na terenie naszego powiatu mówi Grzegorz Kozak, wolontariusz wspierający zbiórkę.

(Milena Waldowska)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%