Zamknij

Powstaje market przy galerii Quick w Kościanie [ZDJĘCIA]

18:35, 07.03.2023 Milena Waldowska Aktualizacja: 00:31, 16.03.2023
Skomentuj Zgodnie z planem market Aldi ma zostać otwarty z początkiem drugiej połowy bieżącego roku. Zgodnie z planem market Aldi ma zostać otwarty z początkiem drugiej połowy bieżącego roku.

Mieszczący się na północnym wyjeździe z Kościana kompleks handlowy Quick wciąż się rozbudowuje. W tej chwili niemiecka sieć dyskontów spożywczo-przemysłowych Aldi stawia tutaj swój market.

Aldi będzie już czwartą halą handlową w tym miejscu, składającą się na kompleks Quick. O ile jednak poprzednie trzy hale, w których znajdują się sklepy różnych marek, stawiał właściciel galerii, teraz nowy sklep wielkopowierzchniowy buduje sama sieć. Zgodnie z planem market ma zostać otwarty z początkiem drugiej połowy bieżącego roku.

Sieć Aldi nie jest bardzo popularna w Polsce, ale sklepów z roku na rok przybywa. Inaczej jest w rodzimych Niemczech, gdzie głównym rywalem Aldi jest Lidl.

Na tym jednak nie koniec planów związanych z rozbudową galerii Quick należącej do przedsiębiorstwa handlowego "Stypiński". – W drugiej połowie roku chcielibyśmy rozpocząć budowę naszej następnej hali, w której zostaną otwarte sklepy kolejnych dużych sieci. Obiekt stanie za Aldim, w kierunku skrzyżowania na Pianowo informuje Tomasz Kroma, przedstawiciel właściciela galerii.

Kompleks staje się zatem coraz większy, a rozbudowuje się na długości. W związku z tym przejście go od jednego końca do drugiego będzie wymagało sporej liczby kroków. Przypomnijmy, że na początku grudnia 2021 roku otwarto tutaj trzecią halę, w której znalazły się takie sieci handlowe jak Sinsay, Empik, Pepco i Dealz.

(Milena Waldowska)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%