Zamknij

Świąteczny samochód przyjedzie do Kościana

11:12, 17.11.2022 Milena Waldowska Aktualizacja: 11:21, 17.11.2022
Skomentuj
Już w najbliższą sobotę, 19 listopada Michał Matysiak, który organizuje akcję prezentów dla małych pacjentów kościańskiego szpitala, przyjedzie swoim oświetlonym samochodem do Kościana i będzie zbierać dary dla dzieci.

Po naszym artykule dotyczącym inicjatywy pana Michała "Pomagam jak mogę" polegającej na obdarowaniu dzieci ze szpitala w Kościanie zabawkami i słodyczami, pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Niektóre z osób zadeklarowały również chęć przekazania darów.

By ułatwić kościaniakom zadanie oraz sprawić radość dzieciom, pan Michał swoim "świątecznym" samochodem przyjedzie w najbliższą sobotę do Kościana. Będzie w stroju Świętego Mikołaja i będą mu towarzyszyć pomocnicy. To zatem okazja dla dzieci do zrobienia sobie zdjęcia przy aucie z Mikołajem. Zbierane będą również dary dla dzieci, które zostaną przekazane 11 grudnia na oddziale dziecięcym w szpitalu w Kościanie. Można przynosić nowe lub w bardzo dobrym stanie zabawki, ale przede wszystkim słodycze, bo tych jeszcze brakuje.

Michał Matysiak wraz ze swoją ekipą będzie czekał na mieszkańców w sobotę, 19 listopada na Placu Wolności w godzinach 15.15-17.00.

O inicjatywie pisaliśmy w artykule: Chce obdarować dzieci ze szpitala w Kościanie prezentami

(Milena Waldowska)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%