Zamknij

Pojadą, by uczcić 104 rocznicę Odzyskania Niepodległości

11:13, 09.11.2022 Milena Waldowska Aktualizacja: 11:18, 09.11.2022
Skomentuj
Już po raz czwarty grupa motocyklowa Wind Wolves ze Śmigla organizuje rajd niepodległościowy "Polska Niepodległa". Rajd ma na celu uczczenie 104 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Inicjatywa ma również wymiar charytatywny.

Rajd wyruszy 11 listopada o godz. 9.30 z targowiska w Śmiglu. Tutaj na motocyklistów oraz gości czekać będzie na początek kawa i ciasto. Będzie można również zakupić naklejki.

Następnie motocykliści z Wind Wolves wraz z zaprzyjaźnionymi grupami wyruszą w liczącą około 120 km trasę przez powiaty kościański, grodziski i leszczyński. Po drodze będą się zatrzymywać w miejscach pamięci związanych z Powstaniem Wielkopolskim, by zapalić znicze i oddać hołd bohaterom w walce o niepodległość.

Wyprawa ma również wymiar charytatywny. Podczas rajdu zbierane będą pieniądze do puszek na rzecz Kacperka Dworniaka na rehabilitację (www.siepomaga.pl/kacper-dworniak).

Wypatrujcie więc motocyklistów w Narodowe Święto Niepodległości. Zatrzymają się oni m.in. w Kościanie na pl. Paderewskiego (około godz. 11.00), w Krzywiniu (około godz. 11.40) i z powrotem w Śmiglu na ul. św. Wita (godz. 13.40). Rajd zakończy się podsumowaniem akcji i poczęstunkiem w Clubhouse.

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%