Zamknij

Składy komisji wybrane

15:13, 08.02.2019 Redakcja Aktualizacja: 15:21, 08.02.2019
Skomentuj
Gładko poszedł wybór poszczególnych członków komisji na wczorajszej sesji Rady Miejskiej. Radni wybrali m.in. skład osobowy Komisji Rewizyjnej oraz Skarg, Wniosków i Petycji, w których zasiadać będzie pięciu radnych.

Warto nadmienić, że w tych dwóch ważnych komisjach znaleźli się przedstawiciele wszystkich klubów. I tak szefem Komisji Rewizyjnej wybrano Sławomira Kaczmarka reprezentującego klub radnych Koalicja Obywatelska. Dodajmy, że był to jedyny zgłoszony kandydat, a głosowali na niego wszyscy radni. Pozostali członkowie tej komisji to Wiktor Rudawski z klubu "Aktywny Samorząd", Roman Talikadze z Porozumienia Ziemia Kościańska, Małgorzata Igłowicz-Betlej z PiS oraz Mirosław Starosta z PZK.

Szefem Komisji Skarg, Wniosków i Petycji został natomiast Patryk Piasecki z Koalicji Obywatelskiej i był to również jedyny zgłoszony kandydat. Do tej Komisji wybrano także Tomasza Bajstoka (Koalicja Obywatelska) Łukasza Naglika (AS), Luizę Plutę (PZK) i Małgorzatę Noskowiak (PZK).

Ponadto spośród radnych wybrano członków Rady Społecznej SP ZOZ Ośrodka Rehabilitacyjnego w Kościanie, którymi zostali Alicja Brzozowska, Luiza Pluta i Paweł Szajkowski, a także reprezentantów w Stowarzyszeniu Wspierania Przedsiębiorczości oraz osoby do Kapituły Nagrody "Kościan Dziękuje".

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%