Zamknij

Pożar sali zabaw w Nenufar Club w Kościanie [ZDJĘCIA]

10:55, 09.08.2022 Milena Waldowska Aktualizacja: 11:16, 09.08.2022
Skomentuj
Na razie nie wiadomo, co mogło być przyczyną pożaru w sali zabaw dla dzieci w kompleksie rozrywkowym przy ul. Bocznej na Gurostwie. Straty są spore, jedyne pocieszenie, że ogień nie zdążył rozprzestrzenić się na sąsiednie budynki.

Pożar w budynku, w którym znajduje się sala Nufrik wybuchł około godz. 2.30 w nocy z poniedziałku na wtorek. Wydobywający się dym z budynku zauważyła osoba postronna i szybko zaalarmowała straż pożarną.

Na miejsce zadysponowano 6 zastępów zawodowej i ochotniczej straży pożarnej z Kościana i Racotu. Ogień wydobywał się z tylnej części obiektu i zaczął zajmować również dach. By nie doprowadzić do jego rozprzestrzeniania się, konieczne było rozebranie części stropu. Z uwagi na wyposażenie sali z tworzyw sztucznych, zaczęły się one szybko topić pod wpływem wysokiej temperatury panującej w obiekcie. Straty będą więc spore.

Strażacy z żywiołem walczyli przez trzy godziny i tylko dzięki szybkiej interwencji ogień nie rozprzestrzenił się na sąsiednie budynki charakteryzujące się gęstą zabudową. Trwa ustalanie przyczyn pożaru, ale na razie nie ma żadnych wyraźnych wskazówek, co mogło być powodem pojawienia się ognia.

Fot. KPP w Kościanie

(Milena Waldowska)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%