Zamknij

"Czwórka" prosi o głosy. Chcą wyremontować bieżnię

10:05, 18.07.2022 Milena Waldowska Aktualizacja: 10:13, 18.07.2022
Skomentuj
Szkoła Podstawowa nr 4 w Kościanie walczy o fundusze na modernizację bieżni lekkoatletycznej w ramach "Ogólnopolskiego Programu DZIEŃ NA MEDAL". W konkursie można zdobyć środki w wysokości do 60 tys. zł.

Kościańska "czwórka" jest jedyną szkołą w okolicy biorącą udział w tym konkursie, a organizuje go firma Procter & Gamble (P&G). Z każdego województwa zostaną wyłonione dwa zwycięskie projekty: jeden z kategorii szkół z gmin wiejskich i wiejsko-miejskich oraz drugi z kategorii szkół z gmin miejskich. O wygranej decyduje zdobycie jak największej liczby głosów.

- Dajmy szansę naszym dzieciom, wnukom, przyjaciołom cieszyć się zmodernizowanymi obiektami lekkoatletycznymi. Potrzebujemy Państwa wsparcia w postaci oddania głosu na nasz projekt.  Niech sport i lokalne inicjatywy łączą ludzi - apeluje w imieniu szkolnej społeczności Ola Żeganowska z Rady Rodziców przy SP 4 Kościan.

Głosować można do 04 sierpnia  na www.everydayme.pl/dzien-na-medal-wielkopolskie. Żeby zagłosować na Szkołę Podstawową nr 4 należy wybrać:
- potwierdzić i zaakceptować regulamin
- uzupełnić swoje dane, wpisując imię, datę urodzenia, e-mail i hasło
- wybrać "szkoła miejska"
- województwo wielkopolskie wybrać z listy szkołę: Kościan - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mariana Koszewskiego - "Modernizacja bieżni lekkoatletycznej"

Głos można oddać tylko raz, przy czym jeden użytkownik oznacza jeden adres mailowy. Dodajmy, że nowa bieżnia stanowiłaby uzupełnienie dla odnowionego budynku Szkoły Podstawowej nr 4 zarówno na zewnątrz, jak i w środku.

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%