Zamknij

Jedna oferta na most na Strzeleckiej

04:07, 06.07.2022 Milena Waldowska Aktualizacja: 04:08, 06.07.2022
Skomentuj
Przeciąga się procedura przetargowa związana z remontem mostu na ul. Strzeleckiej w Kościanie. W ostatnim przetargu wpłynęła jedna oferta, ale bez kompletnej dokumentacji.

Dwa poprzednie przetargi na remont mostu zostały unieważnione z powodu braku ofert. Tym razemZarząd Dróg Powiatowych w Kościanie dokonał otwarcia ofert w ramach prowadzonego  postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym bez negocjacji pn. "Przebudowa mostu w ciągu ulicy Strzeleckiej w Kościanie".

W postępowaniu została złożona jedna oferta przez firmę Strabag Sp. z o. o. opiewająca na kwotę 1.609.573,62 zł. Oferent został wezwany do uzupełnienia dokumentacji, w zawiązku z czym procedura przetargowa cały czas trwa.

Inwestycja zakłada m.in. demontaż balustrad i montaż nowych, ozdobnych balustrad stalowych, na samym moście oraz na dojazdach, rozbiórkę nawierzchni z kostki betonowej i położenie nowej nawierzchni bitumicznej, naprawę elementów nośnych mostu, naprawę podpór i wymianę jego izolacji.

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%