Zamknij

Podsumowanie akcji 1000 km dla Zuzi w Art Fitness

09:39, 14.05.2022 Milena Waldowska Aktualizacja: 09:39, 14.05.2022
Skomentuj
88 osób przeiegło łącznie 1202 km na bieżniach w Art Fitness w Kościanie dla Zuzi chorującej na SMA. Dzięki temu klub wpłacił 1000 zł na konto dziewczynki, a ponadto do puszki stojącej w klubie klienci wrzucili drugi 1000 zł.

Przypomnijmy, że akcja pokonywania kilometrów na bieżni dla Zuzi Suleckiej została ogłoszona w Art Fitness w marcu. Początkowo miała trwać przez tydzień, ale została przedłużona. Łącznie 88 osobom udało się przebiec na bieżni zamierzone 1000 km przed Wielkanocą.

- Tak się złożyło, że puszka dla Zuzi do naszego klubu trafiła w momencie wybuchu wojny na Ukrainie. Większość osób koncentrowała wówczas swą uwagę na pomocy dla Ukraińców, przez co puszka wypełniała się wolno. Postanowiliśmy więc przyspieszyć tą zbiórkę uznając, że nie możemy zostawić małej dziewczynki mieszkającej niedaleko Kościana. Stąd pomysł na akcję kilometrów dla Zuzi, ale również zachęta do wpłat do puszki dzięki atrakcyjnym nagrodom ufundowanym przez lokalne firmy, które bardzo chętnie przystąpiły do akcji  - tłumaczy Natalia Kurasiak, menadżer w Art Fitness.

Klienci klubu, którzy wpłacali do puszki minimum 20 zł, brali udział w losowaniu nagród rzeczowych i usług oferowanych przez firmy. Dzięki temu do puszki trafiło  1134,40 zł.

- To duża kwota jak na puszkę - zapewnia Grzegorz Kozak, jeden z koordynatorów zbiórki. - Pieniądze już zostały wpłacone na konto, a puszka trafiła z powrotem do klubu i można dalej wrzucać do niej pieniądze.

Akcja robienia kilometrów na bieżni również cieszyła się zainteresowaniem. Wiele osób w czasie jej trwania dopytywało ile brakuje jeszcze do wyznaczonego 1000 km i wskakiwało na bieżnię. Dzięki temu dotychczas około 2100 zł uzbierano dla Zuzi w Art Fitness.

Zbiórka dla Zuzi: www.siepomaga.pl/zuzia

Zobacz także: "Słodkie Dni dla Zuzi" w szkole w Starych Oborzyskach [ZDJĘCIA]

(Milena Waldowska)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%