Zamknij

Podpisano umowę na remont dachu "jedynki"

15:56, 26.03.2022 Milena Waldowska Aktualizacja: 15:56, 26.03.2022
Skomentuj
Wybrano wykonawcę na przebudowę dachu Szkoły Podstawowej nr 1 w Kościanie. Inwestycja otrzymała dofinansowanie z Polskiego Ładu.

W ramach postępowania o udzielenie zamówienia publicznego wpłynęło pięć ofert z których wybrano propozycję złożoną przez firmę Dach Expert Ewa Ładosz z Wrotnowa.

Zgodnie z podpisaną 24 marca umową, wykonawca zrealizuje inwestycję za kwotę w wysokości ponad 1,4 mln zł. Z tego 90 proc. wartości wynagrodzenia, czyli prawie 1,3 mln zł finansowane jest z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. W pozostałej części ze środków samorządu miejskiego Kościana.  

Zakres zamówienia obejmuje między innymi wymianę części więźby dachowej z impregnacją całej drewnianej konstrukcji, wymianę pokrycia dachu na nowe z angobowanej dachówki karpiówki w ceglanym kolorze układanej w koronkę, ocieplenie stropu, montaż instalacji odgromowej, wymianę rur spustowych, wymianę dachowych opierzeń blacharskich oraz roboty wykończeniowe. Wykonawca przy realizacji wybranych prac będzie się posiłkował podwykonawcami. Czas realizacji zamówienia wynosi 112 dni.

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%