Zamknij

Coccodrillo wspiera Ukrainę

15:20, 07.03.2022 Materiał zewnętrzny Aktualizacja: 15:25, 07.03.2022
Skomentuj
Kościańska firma CDRL, która jest właścicielem marki Coccodrillo, w ramach akcji Coccodrillo Pomagamy dołączyła do firm działających na rzecz ofiar rosyjskiej agresji na Ukrainę. Grupa przekazała 100 tys. zł. i rozpoczęła pomoc na wielu płaszczyznach.

Chcąc wesprzeć obywateli Ukrainy w trudnym dla nich czasie marka Coccodrillo podjęła szereg inicjatyw mających na celu wsparcie Narodu Ukraińskiego. W ramach akcji Coccodrillo Pomagamy Ukrainie grupa przekazała 50 tys. na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce oraz przygotowała ubrania dla 100 dzieci z Ukrainy.

- Jesteśmy poruszeni sytuacją naszego wschodniego sąsiada i wyrażamy pełną solidarność z całym Narodem Ukraińskim. W zespole Coccodrillo są osoby pochodzące z Ukrainy, dlatego w imieniu wszystkich pracowników marki chcemy im przekazać najszczersze wyrazy wsparcia. Mamy nadzieję, że Wasi najbliżsi są bezpieczni, a trwający kryzys zostanie wkrótce zażegnany - mówi Paulina Żaczyk, kierownik marketingu Coccodrillo.

Marka kontynuuje również akcję Ubierz Marzenia we współpracy z Ubrania do oddania i poprzez tą inicjatywę zachęca swoich klientów do pomocy. W ramach akcji wystarczy przygotować niepotrzebne dziecięce ubranka i zamówić bezpłatnego kuriera lub zanieść przedmioty do jednego z salonów Coccodrillo. Każdy 1 kg przekazanych ubrań to 1 zł, a akcja trwa do odwołania. Zebrana kwota zostanie podwojona i rozdzielona po równo między Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce i Fundację Mam Marzenie. - Nasi Klienci mają wielkie serca i zawsze są chętni do pomocy, dlatego zachęcamy wszystkich do oddawania niepotrzebnych ubranek i włączenia się do naszej akcji Ubierz Marzenia. Z dumą obserwujemy to, jak Polacy aktywizują się i pomagają naszym wschodnim sąsiadom. Razem jesteśmy silniejsi i możemy zdziałać naprawdę dużo - podkreśla Paulina Żaczyk.

(Materiał zewnętrzny)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%