Zamknij

Wjechała do rowu na "starej piątce" [ZDJĘCIA]

22:14, 22.12.2021 Milena Waldowska Aktualizacja: 22:31, 22.12.2021
Skomentuj
Do dziwnego zdarzenia drogowego doszło w środę wieczorem pomiędzy Poninem a Czaczem. Z niewyjaśnionych na razie przyczyn kierująca wjechała do rowu, mocno kiereszując przy tym samochód.

Zdarzenie miało miejsce około godz. 19.25 na wiadukcie przebiegającym nad drogą ekspresową. 53-letnia mieszkanka gminy Wielichowo, kierując volkswagenem golfem z nieustalonych jak dotąd przyczyn zjechała do przydrożnego rowu. Samochód uderzył z dużą siłą w zbocze, przez co się odbił z zatrzymał na środku drogi. Kobieta jechała od strony Śmigla.

Po dotarciu służb na miejsce kierująca była mocno roztrzęsiona, niemożliwe było więc uzyskanie od niej jakichkolwiek wyjaśnień. Kobietę przewieziono do szpitala w Kościanie w celu rozpoznania obrażeń. 53-latka była trzeźwa.

Kościańscy policjanci oczekują teraz na sposobność rozmowy z kierującą w celu wyjaśnienia przyczyn zdarzenia. Na miejscu poza policją działały dwie jednostki Państwowej Straży Pożarnej z Kościana oraz jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Kościana. Przybyło również pogotowie oraz policja, która prowadziła dochodzenie, a także zabezpieczała drogę.

Fot. Karol Schmidt

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%