Zamknij

Można przygotować świąteczną paczkę dla seniora

16:25, 24.11.2021 Milena Waldowska Aktualizacja: 16:25, 24.11.2021
Skomentuj
Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzywiniu organizuje akcję pomocową dla starszych i samotnych mieszkańców gminy. Paczkę może przygotować każdy, kto się zgłosi do MGOPS w Krzywiniu.

Podobna akcja była już przeprowadzona na Wielkanoc i spotkała się wówczas z dużym odzewem. Stąd pomysł, by ponownie niewielkim kosztem przynieść radość seniorom w okresie świątecznym.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzywiniu przygotował listę 80 osób, dla których można przygotować paczkę. Następnie należy zanieść ją do siedziby MGOPS, a pracownicy socjalni rozniosą je podopiecznym do ich domów.

By włączyć się do akcji, na profilu facebookowym Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krzywiniu należy wybrać z załączonej listy osobę, której chce się pomóc. Następnie należy skontaktować się z Ośrodkiem w celu ustalenia szczegółów pod nr tel. 731 471 518 (czynny w pon. 8.00-16.00, wt.-pt. 7.00-15.00). Przygotowaną paczkę należy dostarczyć do Ośrodka najpóźniej do czwartku, 2 grudnia.

Zawartość paczek dla każdego seniora jest podobna i składa się z herbaty, kawy, cukru, słodyczy w postaci ciastek, pierników, cukierków i czekolady, dżemu oraz środków higienicznych.

(Milena Waldowska)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%