Zamknij

Coccodrillo zaprasza na Drzwi Otwarte

15:01, 08.01.2019 Milena Waldowska Aktualizacja: 12:13, 17.03.2023
Skomentuj

CDRL SA to rodzinna firma z Kościana, która z lokalnego producenta, stała się rozpoznawalną marką nie tylko w Polsce, ale również na świecie.

Wszystko zaczęło się jeszcze w latach 90-tych, gdy Marek Dworczak z Tomaszem Przybyłą rozpoczęli swoją działalność na rynku odzieżowym. Od początku jako rodowici mieszkańcy Kościana, postawili na potencjał regionu i jego mieszkańcówmówi Mieczysław Andersz, dyrektor zarządzający firmy CDRL SA, właściciela marki Coccodrillo.

Obecnie sieć Coccodrillo liczy około 500 salonów na całym świecie, z tego w Polsce 251. Mimo tak szerokiego zasięgu i skali organizacji, firma cały czas inwestuje, rozbudowując siedzibę i tworząc nowe miejsca pracy. Od lat wspiera lokalne inicjatywy, sponsorując miejscowe wydarzenia.

Siłą naszej firmy są ludzie. Nie jesteśmy anonimowi, wszyscy się tu znamy, a to ułatwia komunikację, która w biznesie jest najważniejsza! Bez dobrej komunikacji i zrozumienia, nie bylibyśmy w stanie reagować na szybko zmieniające się potrzeby konsumentów i działania konkurencji. Właśnie zakończyliśmy budowę nowej hali magazynowej, dedykowanej obsłudze rosnącego kanału e-commerce. To ważny moment nie tylko ze względu na lepsze zarządzanie posiadanym towarem, ale przede wszystkim to 20 nowych miejsc pracydodaje dyrektor Andersz. – Już dziś zatrudniamy prawie 300 osób, stając się jednym z największych pracodawców w regionie. Kościaniacy nie muszą wyjeżdżać do Poznania, Leszna, Wrocławia w poszukiwaniu atrakcyjnej pracy. Na miejscu, blisko domu, w firmie o ugruntowanej pozycji mogą rozwijać się zawodowo, od pracownika magazynu, po specjalistę ds. marketingu, czy nawet copywritera, fotografika.

Właśnie dla tych, którzy szukają pracy, chcą poznać firmę, dowiedzieć się, jak przebiega cały proces logistyczny, by produkty Coccodrillo wprost z koszyka w e-sklepie dotarły do domu klienta, CDRL organizuje Drzwi Otwarte.

Zapraszam osobiście, już 19 stycznia 2019 r. do siedziby firmy w Pianowie, przy ulicy Kwiatowej 2potwierdza Mieczysław Andersz. – Zaplanowaliśmy aż 3 tury spotkań, o godzinach: 11:00, 12:00 i 13:00, by umożliwić wszystkim zainteresowanym zapoznanie się z ofertami pracy i przeprowadzić prezentację stanowiskową dla kandydatów do pracy w magazynie. Drzwi otwarte Coccodrillo to szansa na poznanie firmy z naszego regionu i dołączenie do zespołu pracowników magazynu. Szczegółowe informacje oraz zapisy zainteresowanych pod numerem telefonu: 735 975 781 lub na www.cdrl.pl w zakładce praca.

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%