Zamknij

Znaleziono zaginionego 22-latka. Niestety nie żyje

15:41, 08.11.2021 Milena Waldowska Aktualizacja: 01:38, 09.11.2021
Skomentuj
Od rana na terenie powiatu kościańskiego trwały poszukiwania na szeroką skalę. W końcu w okolicach Jasienia natrafiono na poszukiwane auto, którym poruszał się zaginiony.

Zaginiony był mieszkańcem Osiecznej. W sobotę, 6 listopada, około godziny 6.20 wyjechał z miejsca zamieszkania i od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Poruszał się czarnym seatem ibizą.

Istniało podejrzenie, że mężczyzna może znajdować się na terenie naszego powiatu, dlatego do poszukiwań zaangażowano kościańską policję. W poniedziałek służby składające się z leszczyńskich i kościańśkich policjantów oraz strażaków i specjalnych grup poszukiwawczych rozpoczęły poszukiwania. Bazą dla służb była stacja benzynowa w Kawczynie.

Około godziny 14.00 natrafiano na samochód, którym poruszał się zaginiony. W środku siedział mężczyzna nie dający oznak życia. Po zabezpieczeniu samochodu, nastąpiło jego otwarcie. Niestety stwierdzono zgon siedzącego w nim mężczyzny. Wszystko wskazuje na to, że to zaginiony i poszukiwany 22-latek.

Na miejscu zdarzenia trwają czynności śledcze. Pojazd i ciało zostały zabezpieczone przez prokuraturę.

Fot. Karol Schmidt

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%