Zamknij

Nowy zastępca komendanta policji w Kościanie

11:40, 01.03.2021 Maciej Sibilak Aktualizacja: 18:33, 11.03.2021
Skomentuj
Waldemar Okupniczak został z dniem 1 marca powołany na stanowisko pełniącego obowiązki Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kościanie. Funkcję zastępcy objął po odchodzącym na emeryturę Przemysławie Mielochu.

Rozkaz Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu  o powierzeniu obowiązków I zastępcy KPP w Kościanie wręczył swojemu zastępcy komendant insp. Andrzej Zakrzewski.

Podinsp. Waldemar Okupniczak do tej pory pełnił służbę w Komendzie Miejskiej Policji w Lesznie. Dzisiaj rozpoczął służbę na rzecz mieszkańców powiatu kościańskiego.

Z kolei przechodzący na emeryturę mł. insp. Przemysław Mieloch wstąpił w szeregi policji w 1991 roku. Od samego początku związany był z pionem kryminalnym.  Początkowo pracował w komórce zajmującej się przestępczością gospodarczą. W 1999 r. został mianowany na kierownika Referatu do Walki z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją. W 2002 r. Przemysław Mieloch został zastępcą naczelnika Wydziału Kryminalnego, a 6 lat później naczelnikiem.

W grudniu 2016 r. Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu powołał podinsp. Przemysława Mielocha na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kościanie, które piastował do połowy lutego br.

W trakcie pełnienia służby wielokrotnie był nagradzany i odznaczany. W 2002 r. otrzymał Brązowy Krzyż Zasługi. W 2009 r. otrzymał Brązową Odznakę Zasłużony Policjant, a w 2020 r. został odznaczony Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę.

Mł. insp. Przemysław Mieloch
(Maciej Sibilak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%