Zamknij

Maszt flagowy dla Kościana. Trwa głosowanie

19:35, 08.11.2020 Redakcja Aktualizacja: 19:36, 08.11.2020
Skomentuj
Zbliża się Narodowe Święto Niepodległości. I to właśnie do 11 listopada, do północy można oddawać głosy na nowy maszt flagowy dla Kościana z projektu "Pod biało- czerwoną".

Celem rządowego projektu "Pod biało-czerwoną" jest pokazanie przywiązania do Ojczyzny mieszkańców wszystkich miejscowości naszego kraju. Projekt ma łączyć i zachęcać do patriotycznych postaw.

By Kościan otrzymał maszt, potrzeba 500 głosów. W tej chwili brakuje jeszcze około 30 proc., by osiągnąć wymagany limit.

- Dochodziły nas głosy, że to nie jest potrzebne. Ale uważam, że skoro jest taki program, to dlaczego nie mamy z niego skorzystać? - mówi burmistrz Kościana, Piotr Ruszkiewicz. - Tym bardziej, że nas to nie absorbuje. Wymagało za naszej strony tylko umieszczenia na stronie internetowej naszej miejscowości. A jeżeli uzbieramy 500 głosów, mamy szansę na maszt. Zachęcam więc wszystkich mieszkańców do głosowania.

Głosować można pod linkiem: https://bialoczerwona.www.gov.pl/.

Miejsce instalacji masztu ma być konsultowane z mieszkańcami. Być może będzie to Rynek już po renowacji lub Plac Paderewskiego przy pomniku Powstańców Wielkopolskich.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%