Zamknij

Serce na nakrętki przed strażnicą w Kościanie

10:44, 18.09.2020 Redakcja Aktualizacja: 10:44, 18.09.2020
Skomentuj
Po tym jak strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej ustawili metalowy kosz, tylko przez jeden dzień wypełnił się on prawie w całości plastikowymi nakrętkami. Przynoszą je mieszkańcy.

Kosz ustawiono w środę, 16 września, a następnego dnia późnym popołudniem był prawie pełen. Nakrętki są potrzebne, gdyż zysk z ich sprzedaży zostaje przeznaczany na różne cele charytatywne.

Kosz przed strażnicą mógł stanąć dzięki wsparciu lokalnych firm Metalchem Kościan oraz Seacom. Nakrętki z publicznej zbiórki będą rotacyjnie przekazywane na rzecz zgłoszonych akcji. A akcję może zgłosić każdy do strażaków z OSP Kościan. Zapotrzebowanie na zbiórkę należy złożyć w formie pisemnej wraz z opisem jej przedmiotu.

Ponadto strażacy zachęcają do wrzucania nakrętek na swoim fanpage`u: www.facebook.com/OspKoscian/.

Wystarczy udostępnić i polubić post dotyczący nakrętek, w komentarzu zamieść swoje zdjęcie na tle serca i zachęć trzy kolejne osoby do udziału w akcji. Spośród osób, które spełnią to zadania, rozlosowane zostaną trzy, które zostaną nagrodzone czujką czadu oraz strażackimi gadżetami. Konkurs trwa do 26 września.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%