Zamknij

Lodowe mikołajki [ZDJĘCIA]

08:23, 07.12.2019 Milena Waldowska Aktualizacja: 20:41, 04.12.2020
Skomentuj
Istne szaleństwo panowało w piątkowy wieczór na sztucznym lodowisku przy basenie w Kościanie. Były elfy, panie mikołajowe i oczywiście sam święty Mikołaj, który rozdawał dzieciom cukierki.

6 grudnia był dniem inauguracji sezonu łyżwiarskiego. Z tej okazji wejście na lodowisko było bezpłatne przez cały dzień. Tafla dla łyżwiarzy była dostępna już od godz. 8.00 rano, a mikołajkowe imprezy rozpoczęły się o godz. 17.00.

Wówczas pojawiła się mikołajowa ekipa mająca sporo niespodzianek dla najmłodszych. Były słodycze, darmowy popcorn, a także liczne zabawy i konkursy, w tym m.in. na najładniejszy strój. Mikołaj rozdawał także czerwone czapki z białym pomponem, a jego pomocnice pomagały najmłodszym dzieciom w poruszaniu się na łyżwach po tafli. Nie brakowało także świątecznej atmosfery w postaci piosenek bożonarodzeniowych oraz gwiazdkowych dekoracji. Na lodowisku pojawiło się mnóstwo osób,  ale łyżwiarze nie przeszkadzali sobie nawzajem.

Sezonowe lodowisko mieści się przy krytej pływalni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kościanie przy ul. Nacławskiej 84. Czynne jest codzienne w godz. 8.00-21.00. Wejście zawsze o pełnej godzinie na 45 minut - ostatnie o godz. 20.00. W dni powszednie pomiędzy 15.00 a 16.00 trwa przerwa techniczna. W soboty i niedziele godzinna przerwa rozpoczyna się o godzinie 14.00. Bilet wstępu kosztuje 7 zł (ulgowy - 5 zł), a łyżwy można wypożyczyć za 8 zł. W wypożyczalni dostępne są także kaski oraz pingwinki pomagające w utrzymaniu równowagi dla najmłodszych.

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%