Zamknij

Bonusowy zawrót głowy - pieniądze od bukmacherów

15:53, 01.07.2019 Redakcja Aktualizacja: 16:00, 08.07.2019
Skomentuj
Tak ja polskie PKB, tak rosną bonusy u legalnych bukmacherów w naszym kraju. Powitalne promocje sięgają już nie kilkuset złotych, a kilkunastu - ba, kilkudziesięciu złotych! W ciągu kilku lat bonusy bukmacherskie wzrosły o kilkaset procent. Czemu tak się stało?

Jeszcze w 2016 roku bonusy powitalne u największych polskich bukmacherów, czyli Fortuny i STS oscylowały w granicach 500 zł. Teraz obie firmy oferują kolejno 1135 zł i 1029 zł. Kwoty imponują, ale wcale nie są najwyższymi na polskim rynku bukmacherskim. W tym prym wiodą nowe marki, takie jak LVBET (bonus 1520 zł) i Betfan (bonus 3000 zł).

Na chwilę obecną, jak podaje portal bonusowo.com na powitanie od polskich bukmacherów łącznie zyskać można ponad 10 tysięcy złotych. Co znaczy na powitanie? Chodzi o tzw. bonusy powitalne, które przysługują nowym klientom zakładów bukmacherskich. Gracz zakładając konto i korzystając z kodu promocyjnego może wziąć udział w powitalnej ofercie i zdobyć bonus na start.

Jeśli chodzi o bonusy i bukmacherów, to klienci mogą wybierać spośród 11 ofert, ponieważ tyle firm działa w Polsce legalnie. Lista bukmacherów z bonusami na start: Fortuna, STS, LVBET, Totolotek, forBET, Betclic, Etoto, Totalbet, Milenium, Betfan, PZBUK.

Przyczyn wzrostu bonusów bukmacherskich należy upatrywać w dwóch aspektach. Raz - polskie społeczeństwo staje się coraz bogatsze, a więc rosną wymagania klientów. Dwa - im więcej firm na rynku, tym większa konkurencja, a bukmacherzy chcąc wyróżnić się i przebić do świadomości graczy oferują coraz to wyższe bonusy.

Oczywiście bonus od bukmachera to nie czysta gotówka do kieszeni graczy. Każda z promocji określona jest regulaminem, który tłumaczy co zrobić, by odebrać bonus i przelać go na swoje konto. Częstym zjawiskiem w bonusach bukmacherskich są tzw. warunki obrotu, które wiążą klienta z bukmacherem na czas ich spełnienia. Co to oznacza? Że gracz może wypłacić bonus, ale dopiero po zagraniu określonej liczby zakładów.

Tekst: Bonusowo.com

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%