Zamknij

Korek od ronda do ronda

12:04, 06.07.2019 Redakcja Aktualizacja: 12:07, 06.07.2019
Skomentuj
W piątkowe popołudnie w porze największego szczytu samochody posuwały się w żółwim tempie na całym odcinku od ronda na skrzyżowaniu ulic Gostyńskiej, Łąkowej i Północnej do "krzywego" ronda na Północnej i Poznańskiej.

W piątki już od godziny 14.00 można zaobserwować wzmożony ruch w mieście. Tym razem mimo okresu wakacyjnego, a także ograniczenia możliwości poruszania się tirów na tym odcinku, utworzył się duży korek.

Na co dzień mimo poruszania się tym odcinkiem znacznej liczby pojazdów od czasu zamknięcia przejazdu kolejowego na ul. Gostyńskiej, ruch odbywa się dość płynnie. Spowolnienie następuje wprawdzie w okolicy "krzywego ronda", ale jest to naturalne z uwagi na krzyżujące się w tym miejscu drogi. Ponadto przejazd ulicą Północną na wysokości osiedli Konstytucji 3 Maja oraz Szkolnej z uwagi na przejścia dla pieszych, a także samochody włączające się do ruchu z pobocznych dróg, z reguły odbywa się wolno. Jednak trasa Północną od ronda do wiaduktu najczęściej jest dość szybka. Potwierdzały to dotychczas obserwacje policji.

Tym razem było inaczej i oby była to wyjątkowa sytuacja, a nie zapowiedź czekającego nas standardu, który nastąpi po wakacjach.

(Redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%