„Kwiatki dla Kai” – akcja charytatywna

Powstała nowa inicjatywa, która ma pomóc małej Kai Burdyce w zebraniu środków na leczenie i rehabilitację. Kaja walczy z nowotworem mózgu.

O Kai zmagającej się z nowotworem pisaliśmy niedawno w artykule: Kaja cały czas walczy o zdrowie. O dziewczynce potrzebującej wsparcia zrobiło się głośniej podczas akcji sprzed tygodnia, w której można było pokonać kilometry na bieżni elektrycznej lub rowerze stacjonarnym podczas ustanawiana przez Patryka Hampela rekordu Guinessa na kościańskim basenie w triathlonie na dystansie potrójnego Ironmana (zobacz: Patryk Hampel pokonał całą trasę potrójnego ultra triathlonu!).

Teraz czas na kolejną akcję – „Kwiatki dla Kai „. Jest ona skieowana do szkół. A na czym polega? Otóż na zakończenie roku szkolnego uczniowie obdarowują nauczycieli kwiatami i upominkami. Chodzi o to, by te kwiatki tym razem były wirtualne, a pieniądze, które byłyby przeznaczone na ich zakup przekazać na konto zbiórki Kai.

Akcja ma również uświadomić dzieciom i młodzieży że tak mały gest może uratować komuś życie czy też dać sprawność. W związku z tym inicjatorzy akcji proszą o udostępnianie informacji, a także informowanie Rad Rodziców i rodziców o akcji.

Do końca roku szkolnego zostało jeszcze trochę czasu, ale warto już teraz informować szkoły o akcji, by się do niej przyłączały.

Link do zbiórki:
www.siepomaga.pl/kaja-burdyka

Link do grupy z licytacjami:
www.facebook.com/groups/