Kościanianka dostała się do finału Miss Województwa Wielkopolskiego

Ponad 150 dziewczyn ubiegało się o awans do finałowego konkursu, który odbędzie się 31 maja w Poznaniu. Wśród nich były trzy kandydatki z powiatu kościańskiego. Jedna z nich dostała się do finału.

Fot. bonder.org

„Nasza” finałowa kandydatka to 22-letnia Sandra Głowicka z Kościana. Podczas gali półfinałowej, która odbyła się w niedzielę 8 marca w hotelu Novotel Centrum Poznań awans  uzyskało 40 kandydatek w kategorii DOROSŁE oraz 25 w kategorii NASTOLATKI.

Kandydatki zaprezentowały się przed jury oraz zebraną publicznością w strojach kąpielowych i sukienkach. Po raz pierwszy w tego typu konkursie jury głosowało w aplikacji mobilnej, dzięki temu wyniki ich oceny były dostępne od ręki. Głosowała także publiczność poprzez sms-y oraz portale społecznościowe.

Przed wyłonionymi finalistkami okres przygotowawczy, podczas którego odbędzie się sesja zdjęciowa, nagrania wizytówek wideo, warsztaty i szkolenia ze specjalistami oraz gala finałowa. Trzymajmy kciuki za Sandrę, która rywalizować będzie w kategorii DOROSŁE.

Sandra Głowicka

Zobacz także:
Miss województwa wielkopolskiego – głosujcie na kościanianki