Miss województwa wielkopolskiego – głosujcie na kościanianki

Dwie mieszkanki Kościana oraz jedna dziewczyna z Mikoszek zakwalifikowały się do półfinału konkursu Miss Województwa Wielkopolskiego 2020. To, które kandydatki wejdą do finału, zależy m.in. od głosowania publiczności.

Miss Województwa Wielkopolskiego

Podczas gali półfinałowej, która odbędzie się 8 marca w hotelu Novotel Poznań Centrum – a więc w Dzień Kobiet – zostaną wyłonione finalistki do tytułu Miss i Miss Nastolatek Województwa Wielkopolskiego.

W najbliższą niedzielę ponad 150 uczestniczek będzie walczyć o awans do majowego finału konkursu. Wśród nich są trzy dziewczyny z naszego powiatu – Sandra Głowicka (Kościan), Julia Kustosz (Mikoszki) i Aleksandra Napierała (Kościan). O tym, które dziewczyny wejdą do finału, zależy od jury, ale również od głosowania, które potrwa do godz. 14.00 w niedzielę. Kandydatki z największą ilością głosów (3 w kat. Miss Województwa Wielkopolskiego i 2 w kat. Miss Nastolatek Województwa Wielkopolskiego) otrzymają bezpośrednio awans do finału konkursu.

Głosować można poprzez Facebook, Instagram oraz za pośrednictwem SMS-ów. Dokładne zasady głosowania, a także wizytówki wszystkich kandydatek można znaleźć na oficjalnym fanpage’u konkursu Miss Województwa Wielkopolskiego. Dla ułatwienia, nasze dziewczyny mają numery: 15 – Sandra, 36 – Julia i 47 – Aleksandra.

Laureatki konkursu regionalnego otrzymają możliwość uczestnictwa w wyborach konkursów ogólnopolskich oraz międzynarodowych.