Zmarła młoda mama poszkodowana w wypadku samochodowym

Po 11 miesiącach walki o życie zmarła poszkodowana w wypadku samochodowym 21-letnia Ola. Osierociła synka. Ostatnie pożegnanie odbędzie się 30 grudnia.

Do tragicznego wypadku doszło 11 stycznia 2022 roku na drodze pomiędzy Czaczem a Karśnicami. Samochód osobowy, którym podróżowały dwie osoby uderzył w drzewo. Na miejscu zginął 23-letni mężczyzna. Kierująca autem 20-letnia wówczas młoda kobieta po przywróceniu funkcji życiowych trafiła do szpitala [zobacz: Poważny wypadek. Jedna osoba nie żyje, druga walczy o życie].

Walka o życie Oli trwała prawie rok. W lutym przyjaciele i strażacy OSP ze Starego Bojanowa poruszeni losem dziewczyny i jej 9-miesięcznego wówczas syna Leona, który chorował, zorganizowali charytatywny przejazd przez gminę Śmigiel. Przeprowadzono także zbiórkę internetową pieniędzy. Historia jest tym bardziej tragiczna, że zaledwie kilka miesięcy przed wypadkiem młodej mamy, w lipcu 2021 roku w wypadku samochodowym zginął ojciec Leona.

Ostatnie pożegnanie Aleksandry odbędzie się w piątek. Rozpocznie je msza pogrzebowa o godz. 10.00 w kościele pw. św. Bartłomieja w Starym Bojanowie. Po mszy zostanie odprawiony pogrzeb na miejscowym cmentarzu.