Zbiórka odpadów wielkogabarytowych

W najbliższą sobotę rozpoczyna się w Kościanie zbiórka odpadów wielkogabarytowych, która prowadzona będzie przez cały luty.

Kościan. Odbiór odpadów wielkogabarytowych

Odbierane będą m.in: meble, sprzęt RTV, komputery, sprzęt gospodarstwa domowego, zabawki, sprzęt rekreacyjny i sportowy. W razie pytań lub wątpliwości można kontaktować się z Wydziałem Ochrony Środowiska i Działalności Gospodarczej Urzędu Miejskiego Kościana tel. 65 512-11-11 wew. 216.

HARMONOGRAM ODBIORU ODPADÓW:

2 lutego 
Armii Krajowej, Okrężna, Orląt Polskich, Rezerwy Skautowej, Stamma, Wojska Polskiego, Zawadzkiego, Kosynierów, Kręta, Nacławska, Pl. Żołnierza, Różana, Żwirki i Wigury, Sierakowskiego

6 lutego
Bernardyńska, Dworcowa, Kilińskiego, Konopnickiej, Kościuszki, Kurpińskiego, Nadobrzańska, Pl. Paderewskiego, Pl. Wolności, Surzyńskiego, Bączkowskiego, Królowej Jadwigi, Skwer Krimpen, Wielichowska

9 lutego
Armii Krajowej, Kosynierów, Kręta, Nacławska, Okrężna, Orląt Polskich, Pl. Żołnierza, Rezerwy Skautowej, Różana, Stamma, Wojska Polskiego, Zawadzkiego, Bednarkiewicza, Berwińskiego, Bojanowskiego, Ciszaka, Czajki, Garbarska, Grodziska, Kościelna, Kruszewskiego, Marcinkowskiego, Masztalerza, Mickiewicza, Moniuszki, Mostowa, Piłsudskiego, Prusa, Reymonta, Richtera, Rynek, Sienkiewicza, Sierakowskiego, Strzelecka, Szczepanowskiego, Szewska, Szpitalna, Św. Ducha, Św. Jana, Targowa, Wały Żegockiego, Wodna, Wrocławska, Wyszyńskiego, Zachodnia, Zacisze, Żwirki i Wigury, Fellmana, Nowaka, Kościowa, Radomskiego, Stępniaka, os. Andersa, Czaplickiego, Igłowicza

12 lutego 
Akacjowa, Boczna, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Cisowa, Działkowa, Graniczna, Jesionowa, Jodłowa, Klonowa, Lipowa, Łąkowa, Modrzewiowa, Młyńska, os. Nad Łąkami, Powstańców Wlkp., Sosnowa, Świerkowa, Towarowa, Wierzbowa, Gostyńska, Krzywa, Składowa, Topolowa, Torowa

14 lutego 
Fabryczna, Krótka, Kwiatowa, Malinowa, Miodowa, Pogodna, Śmigielska, Bukowieckiej, Dąbrowskiego, Fabiańczyka, Grątkowskiej, Pileckiego, Kasprowicza, Kaźmierczaka, Kątna, Korczaka, Koszewskiego, Krasickiego, Kraszewskiego, Marciniaka, Maya, Nowowiejskiego, Ogrodowa, Prosta, Reja, Skłodowskiej, Słowackiego, Taczanowskiego, Traugutta, Winowicza, Piaskowa

16 lutego 
Baraniaka, Chłapowskiego, Cienista, Długa, Jasna, Narutowicza, Promienista, Przemysłowa, Rolna, Słoneczna, Czempińska, Czereśniowa, Górna, Gryczana, Jęczmienna, Krańcowa, Żółtowskiego, Piastowska, Podgórna, Polna, Poznańska, Północna, Półwiejska, Pszenna, Szkolna, Szymborskiej, Wiatraczna, Wichrowa, Wiśniowa, Wschodnia, Zielona, Żarnowa, os. Ogrody

21 lutego 
2 Października, Balcera, Chociszewskiego, Iwaszkiewicza, Kołłątaja, Kopernika, Niemcewicza, Wojciechowskiego, Wyspiańskiego, Żeromskiego, Wyzwolenia, Kochanowskiego

23 lutego
Osiedla: Sikorskiego, Konstytucji 3 Maja, Jagiellońskie, Piastowskie