Świetny start kościaniaka w Kartingowych Mistrzostwach Świata

13-letni mieszkaniec Kościana, Iwo Beszterda zajął 20 miejsce w Kartingowych Mistrzostwach Świata Juniorów, które odbyły się w miniony weekend we włoskim Sarno. To świetny wynik w światowej stawce 111 zawodników.
27. Bieg Olimpijski w Racocie

27. Bieg Olimpijski w Racocie [ZDJĘCIA]

Po dwóch latach przerwy spowodowanych pandemią odbyła się 27. edycja Biegu Olimpijskiego im. Ireny Szewińskiej w Racocie. W wydarzeniu wzięły udział głównie dzieci i młodzież szkolna, ale na starcie nie zabrakło też osób dorosłych i seniorów.

Prezentacja Tęczy Kościan przed nowym sezonem [ZDJĘCIA]

W czwartek w Kościańskim Ośrodku Kultury przeprowadzono prezentację I-ligowej drużyny Tęczy Folplast Kościan przed sezonem 2022/2023. Przybyli na nie sponsorzy, kibice i najbliżsi zawodników.

Kościaniacy z powołaniami do kadr WZPN

Bramkarka Klaudia Budzyń, Alan Szkudlarek i Filip Donat z Akademii Piłkarskiej Reissa Kościan otrzymali powołania do reprezentacji województwa WZPN. To jedyne powołania z powiatu kościańskiego.

Turniej Rościsława i Krzysztofa Ruszkiewiczów [ZDJĘCIA]

W dniach 9 i 10 września w hali sportowej przy Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. F. Ratajczaka w Kościanie rozegrano doroczny turniej koszykówki. Jego organizatorem był Basket Club Obra Kościan.

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

X