Kościańscy żacy liderem w Pucharze Prezesa WZPN

Drużyna Akademii Piłkarskiej Reissa – Kościan po rzutach karnych wygrała z ZAP Zbąszynek finał pierwszego turnieju XX Grand Prix Żaków o Puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Najlepszym zawodnikiem został wybrany Patryk Grys z APR.

Nagrody dla sportowców od wójta [ZDJĘCIA]

Wójt gminy Kościan przyznał wyróżniającym się sportowcom z gminy stypendia oraz nagrody. Wręczenie wyróżnień odbyło się w Urzędzie Gminy.

AP Reissa Kościan liderem XX Grand Prix Orlików

Turniejem orlików zainaugurowano w sobotę jubileuszowy XX Grand Prix o Puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej w Hali GOSiR Dopiewo. W pierwszym turnieju AP Reissa Kościan wygrała w finale z AP Wilki Dąbrówka 3:0, a królem strzelców został kościaniak Marcel Skórzanek.
Bieg Niedźwiedzia. Nowy Dębiec 2022

Zimowy Bieg Niedźwiedzia w Nowym Dębcu 2022 [ZDJĘCIA]

W niedzielę, 9 stycznia w Nowym Dębcu odbędzie się II Zimowy Bieg Niedźwiedzia. W związku z tym należy spodziewać się utrudnień w ruchu na trasie Gryżyna – Nowy Dębiec.

Zakończył się cykl Olimpiad Sportowych Przedszkolaków

Ponad 250 najmłodszych kościaniaków wzięło udział w cyklu wydarzeń „Olimpiada Sportowa Przedszkolaków”, których organizatorem była Akademia Piłkarska Reissa – Kościan. Patronat honorowy nad cyklem sprawował Burmistrz Kościana Piotr Ruszkiewicz.

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

X