Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego Zieleniec 2020

Od poniedziałku zapisy na Mistrzostwa w Zieleńcu

Od 6 lutego ruszają zapisy na Mistrzostwa Powiatu Kościańskiego w Narciarstwie Zjazdowym i Snowboardzie. Zawody odbędą się 4 marca w Zieleńcu i będą jubileuszowe, bo dwudzieste.

ChampionMan Duathlon Czempiń Imprezą Roku 2022

Impreza sportowa w Czempiniu została okrzyknięta najlepszą spośród wszystkich licencjonowanych imprez sportowych Polskiego Związku Triathlonu. Takiego wyboru dokonali w internetowym głosowaniu zawodnicy, trenerzy, organizatorzy i kibice.

III Bieg Niedźwiedzia w Nowym Dębcu [ZDJĘCIA]

Tym razem nie mróz i śnieg, ale deszcz i wiatr towarzyszyły uczestnikom III Zimowego Biegu Niedźwiedzia w Nowym Dębcu. Wzięło w nim udział ponad 350 zawodników którzy ścigali się na dystansach 5 oraz 10 km.

IV turniej Grand Prix Powiatu w kopa sportowego

Kościańskie Stowarzyszenie Kopa Sportowego w niedzielę 8 stycznia w świetlicy wiejskiej w Starym Luboszu zorganizowało kolejny turniej w ramach Grand Prix Powiatu Kościańskiego. Liderem po czterech rundach jest Mariusz Staroń z Borowa.

Transformers Kościan zachęca do wsparcia WOŚP

Studio Treningu Personalnego Transformers zaprasza w styczniu na cztery wydarzenia, które zachęcają do różnej aktywności fizycznej, a jednocześnie mają na celu wparcie na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

X