Piłkarze Obry wywalczyli Srebrną i Brązową Podkowę

Ferie za nami, a był to pracowity okres dla młodych zawodników Akademii Piłkarskiej Obra Kościan. W okresie pomiędzy drugim a szesnastym stycznia w turnieju o Złotą Podkowę Racotu udział wzięło dziesięć zespołów, w tym młodzi piłkarze kościańskiek Akademii Obry.
BC Obra przegrała „wygrany” mecz

BC Obra przegrała „wygrany” mecz [ZDJĘCIA]

W ostatniej kolejce rozgrywek II ligi koszykarze Obry Kościan ulegli na własnym parkiecie drużynie IgnerHome AZS Basket Nysa 85:95 (26:19, 25:12, 15:34, 19:30). Aż trudno uwierzyć, że gospodarze przegrali to spotkanie prowadząc po pierwszej połowie 20 punktami!

Pierwsze dwa etapy Biegów Powstańczych przeniesione

W najbliższą niedzielę, 10 stycznia w Kurzej Górze miał odbyć się pierwszy etap Powstańczych Biegów Przełajowych o Grand Prix Powiatu Kościańskiego 2021. Niestety, z powodu kwarantanny narodowej impreza nie odbędzie się.

Stypendia sportowe od wójta gminy Kościan

Stypendia otrzymało trzech sportowców. Zgodnie z regulaminem stypendium lub nagrodę może otrzymać mieszkaniec gminy lub zawodnik klubu z gminy Kościan, który osiąga znaczące sukcesy sportowe.

Kościaniacy zagrali w turnieju w Mosinie

22 najmłodszych zawodników Akademii Piłkarskiej Reissa – Kościan wzięło udział w Gwiazdkowym Turnieju Skrzatów, który odbył się w nowej Hali OSiR w Mosinie.

OSTATNIO DODANE

X