Rzeczodzielnia Kościan zaprasza na Kiermasz Wielkanocny

Już w najbliższą sobotę, 27 marca stowarzyszenie Rzeczodzielnia Kościan zaprasza na kiermasz. Odbędzie się on pod chmurką na os. Jagiellońskim, zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym.

Kiermasz odbędzie się przed sklepikiem Rzeczodzielni, przy bloku nr 23-26. Potrwa przez cztery godziny sobotniego popołudnia, a podczas wydarzenia nie zabraknie atrakcji dla dorosłych i dzieci.

Będzie można zakupić palmy wielkanocne oraz ozdoby świąteczne i wiosenne wykonane przez założycielki Rzeczodzielni, a także wolontariuszy z Ośrodka Rehabilitacyjnego w Kościanie i uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Kościanie. Ceny będą symboliczne, a zebrane pieniądze zostaną wykorzystane na rzecz potrzebujących.

Z kolei dzieci otrzymają baloniki i lizaki, a także zabawki. Przypomnijmy, że do 29 marca trwa zbiórka słodyczy do świątecznych paczek dla dzieci. Ponadto Rzeczodzielnia włączyła się w pomoc na leczenie Marysi z Brenna chorującej na rdzeniowy zanik mięśni poprzez zbiórkę plastikowych nakrętek. Wybierając się zatem na kiermasz, warto zabrać ze sobą słodycze do przekazania oraz nakrętki, jeśli je zbieramy.