Policja poszukuje zaginionego mieszkańca Śmigla

Zaginiony mężczyzna to 38-letni mieszkaniec gminy Śmigiel. Mężczyzna 21 czerwca wyjechał z miejsca zamieszkania do Berlina, gdzie miał podjąć pracę. Ostatni raz był widziany właśnie w niemieckiej stolicy.

AKTUALIZACJA: Poszukiwania zakończono. Mężczyzna został odnaleziony.

Zaginiony to Karol Z. Poruszał się pojazdem marki opel vivaro o nr rej. PKS 28916 koloru czarnego.

Ostatni kontakt telefoniczny rodziny z zaginionym miał miejsce 22 czerwca między godziną 14:00 a 15:00. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną oraz nie powrócił do miejsca zamieszkania. Ostatni raz był widziany 24 czerwca w Berlinie w rejonie jednego z marketów Netto, gdzie prosił mieszkańców o pomoc w powrocie do Polski.

Polska policja wystąpiła do strony niemieckiej policji o pomoc prawną w ustaleniu okoliczności oraz miejsca pobytu zaginionego.

Rysopis zaginionego:
– Wzrost 180 cm, wiek z wyglądu około 40 lat, szczupłej budowy ciała, włosy ciemny blond, proste, w lewym uchu kolczyk.
– Ubiór – w chwili kiedy był ostatni raz widziany: koszulka z krótkim rękawem koloru niebieskiego, krótkie spodenki długości do kolan koloru szaro-kremowego, buty koloru jasnego typu adidas.

Wszelkie informacje dotyczące zaginionego i jego obecnego miejsca pobytu policja prosi kierować do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kościanie tel. 47 77 26 211 lub pod numerem alarmowym 112.