W gorącą niedzielę na stadionie hippicznym w Racocie odbyło się Powitanie Lata z Powiatem Kościańskim. Wydarzenie przyciągnęło najmłodszych mieszkańców, którzy mogli przez kilka godzin szaleć na dmuchańcach i torze przeszkód, a także skorzystać z licznych stoisk i innych atrakcji.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu koscianiak.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz