W Urzędzie Gminy Kościan podpisano w poniedziałek umowę na przygotowanie dokumentacji pod budowę ścieżki rowerowej w pasie drogi nr 308 z Bonikowa do Sepna. Budowa ścieżki to kwestia nieco dalszej przyszłości, natomiast na terenie gminy Kościan i całego powiatu trwają w tej chwili przygotowania lub prace związane z realizacją innych ścieżek.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu koscianiak.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz