Wraz ze wzrostem temperatury zrzucamy z siebie kolejne warstwy ubrania i odkrywamy stopy, które po zimie nie zawsze są w dobrej kondycji. Jak o nie zadbać, by były nie tylko wypielęgnowane, ale również zdrowe, a chodzenie nie sprawiało bólu? Na te pytania odpowiada Katarzyna Kałużyńska, specjalista podolog, właścicielka Specjalistycznego Gabinetu Podologii w Kościanie.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu koscianiak.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz