Zamknij

Wokalistki PoGłosu zaśpiewają w Novopolskiej

11:50, 25.01.2023 Milena Waldowska Aktualizacja: 11:50, 25.01.2023
Skomentuj
W piątek, 27 stycznia w koncercie zatytułowanym "Świąteczne opowieści" wystąpią wokalistki Szkoły Emisji Głosu PoGłos. Będzie to drugi koncert kościańskiej szkoły wokalnej w styczniu.

Pierwszy z koncertów odbył się w niedzielę, 22 stycznia w kościele farnym. Osiem małych wokalistek zaśpiewało kolędy (zobacz: Kolędowanie z PoGłosem w farze [ZDJĘCIA]).


Podczas kolejnego koncertu publiczność będzie miała okazję usłyszeć również osiem, ale tym razem innych wokalistek. Zaśpiewają one mniej znane kolędy oraz popularne piosenki świąteczne w akustycznych i jazzowych aranżacjach. Całość będzie przeplatana fragmentami prozy oraz poezją czytaną przez Stanisława Świdzińskiego - absolwenta PoGłosu, a obecnie studenta pierwszego roku na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

Koncert jest także drugim wydarzeniem, które Szkoła Emisji Głosu organizuje we współpracy z restauracją Novopolska. Zeszłoroczny spektakl słowno-muzyczny na Dzień Kobiet zatytułowany "Kobiety o kobietach" cieszył się dużym zainteresowaniem.


Koncert będzie biletowany. Koszt rezerwacji to 20 zł od osoby, a w cenie zapewniony jest serwis kawowy. Ilość miejsc ograniczona. Rezerwacje można składać telefonicznie, mailowo lub osobiście w restauracji Novopolska (ul. Nacławska 13, tel. 65 511 45 76).

(Milena Waldowska)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%